Pro veřejnost

Poslání Centrum Mozaika o.p.s. je nabízet dětem, mladistvým, dospělým a seniorům různorodé volnočasové aktivity, školení a semináře.

Nízkoprahové zařízení bude pro děti a mládež ze Psár a Dolních Jirčan nabízet pomoc, radu a podporu při zvládání složité životní situace a poskytnout jim bezpečné místo, kde mohou trávit svůj volný čas a rozvíjet vlastní aktivity. Pracovníci prostřednictvím pestré nabídky volnočasových aktivit, poskytováním informací a odborné podpory a pomoci pomáhají zmírňovat jejich situaci. Klub je určen pro věkovou skupinu od 8 do 19 let.

Provozní doba

Pondělí        13:30 – 19:30

Středa          13:30 – 19:30

Pátek            13:30 – 19:30

Kapacita služby

Okamžitá maximální kapacita NZDM Mozaika je dvacet klientů na jednoho pracovníka. Minimální počet pracovníků na klubu v jeden okamžik, je jeden pracovník. Tudíž maximální okamžitá kapacita NZDM Mozaika je dvacet klientů.

Centrum Mozaika o.p.s.

Sídl. Štědřík 148